| Характеристики | |
| Напруга акумулятору, В | 18 |
| Ємність акумулятору, А•ч | 1.5 |
| Швидкозатискний патрон, мм | 13 |
| Тип элементов | Li-Ion |
| Макс. сверліня в дереві, мм | 35 |
| Макс. сверліня в сталі, мм | 10 |
Акумуляторна дриль-шуруповерт BOSCH GSR 180-LI Professional - новинка 2017 року, практичний і зручний 2-швидкісний акумуляторний шуруповерт з живленням від знімного акумулятора Li-Ion 18 В і ємністю 1,5 А-год. Ергономіка інструменту BOSCH GSR 180-LI Professional досконала: компактні форми, світлодіодне підсвічування, міцний корпус, для швидкої зміни оснащення в шуруповерт BOSCH GSR 180-LI Professional використовується 13-міліметровий патрон. В акумуляторної дрилі-шуруповерти BOSCH GSR 180-LI Professional реалізована оптимальна настройка крутного моменту для високоточного загвинчування саморізів з числом ступенів крутного моменту 20 + 1.
Властивості акумуляторної дрилі-шуруповерта BOSCH GSR 180-LI Professional:
- Вбудована світлодіодне підсвічування для освітлення робочої зони в темних місцях.
- Швидкозатискний патрон 13 мм.
- Оптимальна настройка крутного моменту для високоточного загвинчування з числом ступенів крутного моменту 20 + 1. Момент, що крутить збільшений до 20%, в порівнянні з раніше випущеними моделями.
- Оптимальне співвідношення ваги і потужності з обертовим моментом до 21/54 Нм для ефективного загвинчування до 10 мм і свердління сталі та деревини з отворами 10/35 мм відповідно.
- Електронний захист літій-іонних акумуляторів ECP.
- Для більшої надійності і збільшення терміну служби інструменту встановлені змінні вугільні щітки.
- Міцний захищений корпус компактних розмірів.
Комплект поставки:
- Акумуляторний дриль-шуруповерт BOSCH GSR 180-LI Professional 06019F8100
- 2 акумулятора GBA 18 V 1,5 Ah
- Швидкозарядний пристрій GAL 1115 CV
- Пластикова валіза










