Для чищення, шліфування, нанесення глазурі, видалення задирок і зняття фарби інструментами з валом 6 мм. Плавний планетарний редуктор у корпусі з литого під тиском алюмінію. Свердлильний патрон зі шпонкою промислового зразка для валів від 0,5 до 6,5 мм.
Включає сталеву щітку (50 мм), додаткову рукоятку для стабільного керування інструментом, літій-іонний акумулятор Li/A2 і пристрій швидкої зарядки акумулятора LG/A2.
Високоякісний літій-іонний акумулятор 10,8 В і ємністю 2,6 А·год забезпечує продуктивність, порівнянну з аналогом, що живиться від мережі.
- Один заряд батареї дозволяє використовувати не менше 30 хвилин навіть на максимальній потужності. Жоден інший акумуляторний інструмент не служить довше в цьому класі!
- Головка редуктора з литого під тиском алюмінію. Основний корпус з ПОЛІАМІДУ, посиленого скловолокном, з м’яким компонентом у зоні захоплення.
- З безперервним регулюванням швидкості та спеціальним збалансованим двигуном постійного струму: потужний, тихий і довговічний.

















