| Характеристики | |
| діаметр шліфувального диску, мм | 150 |
Болгарка Bosch GWS 15-150 CIH оснащена потужним двигуном Champion на 1 500 Вт. з обмежувачем пускового струму для зменшення стартового навантаження на електромережу. Електронний стабілізатор Constant Electronic забезпечує постійну частоту обертання навіть при великих навантаженнях. Захист від перевантажень безпосереднє охолодженні в рази збільшують термін служби інструменту.
Запобіжний вимикач відразу зупинятися машину як тільки Ви її випустили з рук. Болгарка Bosch GWS 15-150 CIH оснащена функцією KickBack Stop, яка визначає блокування диска і миттєво зупиняє двигун. Додаткова рукоятка з віброізоляцією Vibration Control дозволяє зменшити вібрацію до 40% (EN 60745). Захисний кожух з фіксацією забезпечує надійний захист при швидкій і простий регулюванню.
Bosch GWS 15-150 CIH забезпечує неперевершений комфорт при тривалій роботі, а також при виконанні робіт над головою завдяки ергономічній рукоятці з м'якою накладкою і малій вазі. Поворотну головку редуктора можна обертати на 90 градусів. Зручна додаткова віброізоляційна ручка з можливістю установки під праву або ліву руку. Кнопка фіксації шпинделя дозволять швидко і просто змінювати відрізні і обдирні круги.
Комплектація Bosch GWS 15-150 CIH
- захисний кожух (№ ET 1 605 510 365)
- додаткова рукоятка з системою Vibration Control (№ ET 2 602 025 123)
- затискна гайка (№ ET 1 603 345 043)
- фланець (№ ET 2 605 703 014)
- ключ (№ ET 1 607 950 052)
- картонна коробка
- інструкція Bosch GWS 15-125 CIH

























































































































































