Повне оновлення «АвтоВАЗу» до 2013 року!

Повне оновлення «АвтоВАЗу» до 2013 року!

Повне оновлення «АвтоВАЗу» до 2013 року!

13.05.2013 658

На автозаводі Волзьке Керівництво вкотре затвердило свої плани на оновлення низки моделі до поточного 2013 – Вперше про це дізналася редакція Авто@Mail.Ru вже в липні минулого року коли відвідувала завод у Тольятті. Протягом року кардинально нічого не змінилося, проте «АвтоВАЗ» як і раніше ставить за мету поступово зняти з виробництва існуючі моделі в строк до п'яти років.

У заводській презентації, підготовленій для антикризової комісії, головою якої був перший заступник прем'єра Ігор Шувалов, було заявлено, що саме в 2010 році на заводі почнеться складання універсала на базі Logan, оснащеного двигунами франції з об'ємом як в 1,4 л. 1,6 л. Для цього завод купив у Renault ліцензію на виготовлення агрегатів.

Так на 2011 рік було намічено випуск нової і не дорогої моделі, яка була б сконструйована на базі Lada Kalina (саме вона прийде на зміну моделі сімейства Samara). А ось вже, в 2012 році, повним ходом збирати кросовер C-Cross в Тольятті (коштуватиме він буде, близько 390 000 руб.), На 2013 рік повинен випуститься седан на новій платформі (машину побудують швидше за все, на базі Renault Megane).

Якщо говорити про моделі, що випускаються нині, то вони будуть сходити з конвеєра поступово. Звичайно, керівникам «АвтоВАЗу» поки важко сказати, чи припиниться випуск «класики», яка на нашому ринку є зараз найдоступнішою з автомобілів. дає прибуток компанії, що модернізується.

Інші новини розділу

наверх