Уряд України планує збільшити масштаб постачання сільськогосподарської продукції на ринок Республіки Корея. Повинен зрости, зокрема, обсяг соняшникової олії та зерна, що експортуються в Корею, а також кондитерських виробів. Більше того, незабаром на корейському ринку має з'явитись українське м'ясо.
Микола Присяжнюк, міністр аграрної політики та продовольства України після зустрічі з представником Республіки Корея повідомив пресі, що Україна своєю метою ставить отримання до 15% на корейському ринку імпортованих продуктів харчування та сільгосппродукції. За словами міністра, успішно розпочавши експорт овочевої продукції до Кореї минулого року, Україна має досить високий потенціал і з інших позицій. Присяжнюк зазначає, що країні необхідно потрапити до найбільших постачальників зернових на південь корейського півострова вже в найближчі роки.
Міністр наголосив на тому, що багато країн Східної Азії (Бангладеш, Японія, КНР та інші) гідно оцінили якість українського зерна, тому зараз саме час прокласти шлях і на корейський ринок.
Корейська сторона, як і раніше, підтверджує зацікавленість в українській сільгосппродукції, розраховуючи закуповувати її великими партіями. В Україні вже зараз підходить до фінального етапу сертифікація відповідних підприємств-експортерів. Присяжнюк додає, що окрім ринку м'яса і зерна, Україна прагне розширити присутність у Корейській Республіці та іншій вітчизняній продукції — зокрема, «кондитерки» та соняшникової олії.











