Оновлений седан Renault Logan

Оновлений седан Renault Logan

Оновлений седан Renault Logan

11.07.2013 713

З'явилася оновлена ​​модель автомобіля Renault Logan. Офіційний дебют бюджетного Renault Logan відбувся восени 2012 року. Зовнішній вигляд седана піддався значним змінам. Обриси кузова залишилися пізнаваними, проте змінився кожен елемент.

Передня частина авто стала більш схожою на Lada Granta. Збільшився розмір фар, що стали чіткою прямокутною формою. Великі грати радіатора, бампер і округлі протитуманні фари з боків ще більше підкреслюють стиль та сучасність нового седана. Злегка округлі крила та выштамповка нижньої частини дверей виділяють профіль нового Renault Logan. Плавність ліній автомобіля досягається завдяки прибраним ручкам на багажнику.

Також зазнали зміни вага та параметри новинки. Вона стала довшою і вже. Перетворилася і зовнішність салону. На дверях з'явилися великі кишені та оновлені ручки. У центрі панелі приладів є місце для сенсорного 7-дюймового монітора, навігатора та аудіосистеми.

Презентація в Україні нового Renault Logan очікується протягом двох найближчих тижнів і вартість авто з базовою комплектацією становитиме від 98 тисяч гривень.

Інші новини розділу

наверх