Hyundai розпочав тестування свого нового бюджетного електрокара

Hyundai розпочав тестування свого нового бюджетного електрокара

Hyundai розпочав тестування свого нового бюджетного електрокара

10.02.2026 46

У квітні цього року компанія Hyundai планує представити компактну новинку – електричний хетчбек Ioniq 3. Його прототипи вже активно проходять дорожні іспити в умовах холоду.

За шпигунськими фотографіями, дизайн моделі перегукується зі стилем Kia EV6 і Genesis GV60. Автомобіль має обтічний кузов з похилим дахом, коротким капотом і висхідною лінією вікон. Спереду встановлені вузькі двоярусні фари, а позаду – ліхтарі, об'єднані тонкою смугою. Передній бампер оснащений широким повітрозабірником, а задній – вигнутими горизонтальними відбивачами. Про це повідомляє Автоцентр.

Серед інших особливостей варто відзначити висувні дверні ручки, аеродинамічні колісні диски і невеликий спойлер на задній частині авто. Усередині салону Ioniq 3 отримав цифрову панель приладів, мультимедійну систему Pleos на базі Android Automotive з великим дисплеєм і масивне кермо. Також передбачена система клімат-контролю та широкий набір допоміжних систем для водія.

Модель Ioniq 3 орієнтована на європейський ринок і, за даними інсайдерів, базуватиметься на тій же платформі E-GMP, що і Kia EV3 та EV4. Хетчбек буде оснащений одним електромотором потужністю 201 к.с. і 283 Нм крутного моменту. Запас ходу забезпечить батарея ємністю 58,3 або 81,4 кВт·год. Детальніша інформація з’явиться під час офіційної презентації.

Інші новини розділу

наверх