Жителів України просять ощадливо витрачати газ

Жителів України просять ощадливо витрачати газ

Жителів України просять ощадливо витрачати газ

06.11.2014 859

Нафтогазова компанія України, що віддала борг Москві за газ у розмірі 1,45 млрд доларів, просить ощадливо витрачати паливо. Національна економіка і валюта через військові дії на заході країни занепали.

Усі підприємці та інші жителі країни, де проживає близько 43 млн осіб, ще задовго до похолодання було попереджено урядом, що у майбутньому опалювальному сезоні з жовтня місяця до березня споживання необхідно зменшити на 1/3.

Глава Нафтогазу зазначив, що раціональне витрачання запасів газу призведе до зменшення покупок імпортного газу.

Економіка України і раніше вважається однією з енергоємних, бо житлово-комунальний комплекс та підприємства, зведені за радянських часів, абсолютно не передбачають жодної економії.

Тоді, коли Москва не знизила вартість українських споживачів, Україна, яка раніше купувала понад 50% газу в Росії, налагодила імпорт палива з ринку Європи.

Ще в червні Арсеній Яценюк, який є прем'єр-міністром України, рекомендував жителям країни більше вдаватися до електроенергії, ніж газу. І тоді під час відключення гарячого водопостачання було зафіксовано перевантаження мереж, оскільки люди почали користуватися електричними водонагрівачами.

Інші новини розділу

наверх