Ямайка на кремових пляжах

Ямайка на кремових пляжах

Ямайка на кремових пляжах

11.09.2017 349

Острівна держава Ямайка - це батьківщина цукрового очерету, кави і вапняку. Тут ви відпочинете на кремових пляжах, поміж голубими горами. А перлинами острова є численні водоспади і жива танцювальна музика.

Більшість туристів, які подорожують по країні, не обмежуються тільки курортними готелями системи «все включно». Будучи третім за величиною островом в Карибському басейні, Ямайку важко об'їхати за одну поїздку. Краще планувати своє знайомство з цією перлиною карибського раю заздалегідь. Більшість готелів пропонують свого власного гіда, який познайомить вас з місцевим колоритом і визначними пам'ятками.

Негрил - найзахідніша частина острівної держави, популярна своїми пляжами і висококласними готелями. Північно-західний Монтего-Бей добре підходить для любителів пограти в гольф. Розташований на північному сході Очо Ріос відмінно підходить для любителів пригод. А ось любителі водного спорту вибирають східну область - курорт Порт-Антоніо, щоб спробувати першокласний серфінг в Бостон-Бей-Біч. Крім того в Порт-Антоніо ви зможете здійснити похід в Блакитні гори і сплав по річці Ріо-Гранде.

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018344 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018307 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018318 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018271 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018282 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017308 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017337 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017448 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016501 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
 • Наступного року «Укрпошта» введе нову послугу 07.09.2016517 Наступного року «Укрпошта» введе нову послугу
  З наступного року в планах «Укпочти» ввести нову послугу, головною функцією якої буде швидка доставка посилок. В даний момент новітній функціонал знаходиться на стадії тестування. Уже в наступному році клієнти зможуть оцінити новий сервіс «Укрпошти».
наверх