В Україні заборонять відеореєстратори?

В Україні заборонять відеореєстратори?

В Україні заборонять відеореєстратори?

08.05.2013 613

"Батькившинівці" запропонували законопроект щодо заборони відеореєстраторів. У разі прийняття постраждають усі сфери приватної відеозйомки, а любителі знімати на камеру співробітників ДАІ можуть отримати 3 роки.

В Українському кримінальному кодексі немає окремої статті щодо заборони відеоспостереження. Але законопроект про внесення змін до кодексу (на рахунок незаконного відеоспостереження) №2940 передали на розгляд до профільного комітету. Буквально два дні тому, Комітет запроваджує нову статтю № 163-1.

Стаття говорить про заборону відеоспостереження в публічних місцях, за непослух до двох років виправних робіт або штраф 50-200 мінімумів неоподатковуваних доходів громадян.

Наступний пункт про заборону спостереження за державними та громадськими діячами. Штраф до 1000 неоподатковуваних мінімумів або позбавлення чи обмеження волі 3-7 років.

Примітка, під забороною відеоспостереження розуміється цілеспрямоване та відкрите спостереження проти волі, з подальшим використанням або передачею матеріалу третім особам.

Тепер під ідеєю збереження конституційного права можуть сміливо закрити будь-якого вуличного режисера.

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018323 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018297 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018303 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018257 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018268 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017299 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017328 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017334 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017437 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016490 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх