В Україні дозволили проїжджати під 'цеглу'

В Україні дозволили проїжджати під

В Україні дозволили проїжджати під "цеглу"

09.07.2013 712

Безпрецедентне рішення, за твердженням автолюбителів, ухвалив у четвер Вовчанський суд. У суперечці автомобіліста та інспектора ДАІ неправим, служителями Феміди, було визнано саме правоохоронця. Житель міста Вовчанськ Михайло виклав у глобальну мережу рішення місцевого суду про скасування виплати штрафу у 260 гривень.

З розповіді хлопця випливає, що він прибув до Харкова у особистих справах 8 червня і при під'їзді до вулиці Сумської його загальмував інспектор, оскільки автомобіліст проїхав на знак забороняючого проїзду на площу Свободи, який народ відомий, як «цегла» (біла смужка на колі червоного кольору). "Я був зупинений працівником ДАІ, який звинуватив мене в порушенні пункту 8.4 ПДР, що дуже дивно, т.к. Цей пункт лише інформує про поділ дорожніх знаків різні групи. Мої заперечення ніхто не брав до уваги і мені впаяли штраф 260 грн", — розповідає Михайло. Будучи абсолютно переконаним у своїй правоті, він вирішив звернутися до суду.

Ніхто зі співробітників ДАІ, а також сам злощасний інспектор, який оформляв протокол, на засіданні суду не були присутні, тому суд прислухався до аргументів Михайла і прийняв постанову про скасування штрафу. 

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018286 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018266 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018268 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018225 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018244 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017275 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017302 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017312 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017411 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016467 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх