Українська економіка може впасти після удару по Сирії

Українська економіка може впасти після удару по Сирії

Українська економіка може впасти після удару по Сирії

03.09.2013 826

Аналітики підтвердили, що світові та Україні слід підготуватися до значного зростання ціни на нафту та газ, що може спровокувати глобальну фінансову кризу.

За твердженням аналітика Сергія Толстова, війна у Сирії неминуча. Армія США вже перебуває на стадії активної розробки та впровадження масштабної військової кампанії в Дамаску. Але цей крок обов'язково призведе до того, що ціна за барель нафти зросте щонайменше у півтора рази, що у свою чергу позначиться на ціні кубометра газу у бік суттєвого збільшення. Тому Віктор Янукович категорично і відкрито виступає проти інтервенції в Сирію. Раніше Росія та Німеччина відмовилися брати участь у військовому протистоянні, заявляючи, що дана проблема має вирішуватись не силовими методами.

Українські аналітики запевняють, що війна в Сирії також позначиться і на політичній галузі нашої країни. Зокрема революційні настрої можуть захопити й український народ.

Нагадаємо, що намір розпочати негайне вторгнення до Сирії у зв'язку з доказом фактів масового використання хімічної зброї підтвердив Барак Обама наприкінці серпня. Чи прогнози експертів виявляться вірними покаже найближчим часом.

Інші новини розділу

наверх