Українців садитимуть за недбалий догляд за собаками

Українців садитимуть за недбалий догляд за собаками

Українців садитимуть за недбалий догляд за собаками

19.07.2013 612

Багато українців утримують у своїх оселях домашніх вихованців, і для їхньої безпеки з власниками хочуть внести зміни до статті.

В Україні вивчають законопроект. У якому хочуть поправити та ввести зміни. Щоб люди несли відповідальність за утримання собак. Видозмінити правила утримання домашніх тварин у квартирах або в інших вільних умовах. Але не той закон, який зараз чинний. Людина, яка придумала законопроект, пропонує, щоб кожна тварина була зареєстрована.

Віталій Журавський – автор проекту, який хоче збільшити розмір санкцій. Якщо вихованець перебуватиме у заборонених для його проживання місцях за статтею чи кількість собак чи інших вихованців перевищуватиме норми для одного житла. Так само якщо вихованці будуть не зареєстровані, вигул без повідця та намордника на вулиці.

Треба виплачувати штрафи від п'яти до семи мінімумів доходів мешканців. Стаття розглядає штраф у розмірі один – три мінімуми для громадян. Так само діятиме і кримінальне покарання за пошкодження вихованця. До швидких зустрічей. 

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018324 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018298 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018303 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018257 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018268 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017299 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017329 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017334 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017438 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016491 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх