Україна вже зібрала майже 20 мільйонів тонн зерна

Україна вже зібрала майже 20 мільйонів тонн зерна

Україна вже зібрала майже 20 мільйонів тонн зерна

18.07.2013 663

Завдяки високим показникам урожайності на сьогодні зібрано 19,7 мільйона тонн зерна, ця цифра становить близько двох третин від загальної кількості врожаю. Варто зазначити, що збирання зерна в аналогічний період 2012 року було менше на 7 центнерів з гектара.

Перший віце-прем'єр-міністр Сергій Арбузов стверджує, що аграрії України планують у 2013 році значно підняти планку рекордних показників у 54 мільйони тонн зерна, для порівняння у такий же період минулого року намолотили лише 46,2 мільйона тонн, що майже на 8 мільйонів менше. Крім того, на даний момент додаються різні заходи щодо введення на нові ринки збуту українського зерна. У новому сезоні за оцінками Мінагропрод України експорт складе 26 млн. тонн зернових, при цьому дані показники минулого сезону дорівнюють 22,8 млн. т.

Також, за словами першого віце-прем'єр-міністра, українські сільгоспвиробники мають бути забезпечені сучасним обладнанням для якісного збирання врожаю. Тому буде реалізовано програми співпраці з міжнародними компаніями, а кількість зернозбиральної техніки до 2014 року обіцяють збільшити до 75 тисяч.

Інші новини розділу

наверх