У стані стресу людина розвиває добрі звички

У стані стресу людина розвиває добрі звички

У стані стресу людина розвиває добрі звички

01.06.2013 599

Всі люди в стані стресу потребують розради. Іноді саме втіха шкодить здоров'ю. Але під час останнього дослідження з'ясувалося, що у складні моменти людина, навпаки, починає розвивати у собі добрі звички.

Фахівці провели кілька експериментів і виявили, що при різних видах стресу всі звички лише посилюються, причому не лише ті, що призвели до неприємностей. Вчені університету в Південній Каліфорнії заявляють, що коли сила волі слабка, а мотивація недостатня, люди не займаються спортом і багато їдять. Але люди також починають розвивати добрі звички. Стрес стає причиною виснаження сили волі, а під час роботи мозку не задіяні розділи, які відповідають за вдумливе вивчення та довгострокове планування. Ці функції починають вважатися зайвими, коли саме виживання стоїть під загрозою.

Людина у стресі не може легко ухвалити рішення, адже не вистачає сили волі. Крім того, погано на нас також впливає почуття пригніченості. Таким чином, здатність ухвалювати рішення обмежена.

В експерименті спеціалісти спостерігали за групою студентів протягом 10 тижнів. Вчені з'ясували, що перед іспитами студенти, які перебували у стані стресу, посилюють і гарні звички, а не лише погані нахили.

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018197 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018196 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018198 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018177 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018200 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017233 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017254 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017263 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017362 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016419 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх