У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

22.01.2017 364

У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

Тепер пасажирам пропонується оплатити свій маршрут за допомогою смартфона. На заміну паперовим проїзними квитками прийшли електронні квитки. Даний проект був запущений Приватбанком, який в свою чергу займається впровадженням електронної системи в громадський транспорт.

Для того, щоб оплатити проїзд, спочатку потрібно встановити на мобільний пристрій спеціальний додаток від Приватбанку, а потім відсканувати QR-код, який зображений на наклейках. Наклейки знаходяться або на зупинках, або в трамваї. У момент поїздки придбаний електронний квиток можна буде пред'явити контролеру.

Керівництво Приватбанку підкреслює, що ця інноваційна система є досить зручною та зрозумілою для більшості пасажирів різних вікових груп. Важливо й те, що при впровадженні даної технології не будуть потрібні колосальні витрати на вдосконалення транспорту і інфраструктуру.

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018199 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018199 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018199 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018178 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018200 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017233 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017255 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017263 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016420 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
 • Наступного року «Укрпошта» введе нову послугу 07.09.2016435 Наступного року «Укрпошта» введе нову послугу
  З наступного року в планах «Укпочти» ввести нову послугу, головною функцією якої буде швидка доставка посилок. В даний момент новітній функціонал знаходиться на стадії тестування. Уже в наступному році клієнти зможуть оцінити новий сервіс «Укрпошти».
наверх