У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами

У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами

У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами

02.10.2016 502

Осіння акція унікальна тим, що в ній візьмуть участь тільки незрячі дівчата, які 2 жовтня в 15-00 покажуть в небі свій творчий хист. Аеродром «Чайка» чекає всіх бажаючих. Учасниці будуть стрибати з парашутами, доводячи, що інвалідність не може внести заборони і обмежити людини. Вони спробують здивувати суспільство, в якому присутнє негативне ставлення до незрячих людей. Дівчата-інваліди продемонструють, що їх сліпота не стала на заваді для повноцінного і активного життя.

При цьому кожна учасниця буде готова розповісти про свої історії успіху. Шлях до успіху виявився нелегким. Їм доводилося набагато важче, в порівнянні зі звичайними людьми. Перед ними вставало багато перешкод, виникали різні внутрішні бар'єри, але все це в результаті було подолано. Тепер люди своїми очима зможуть побачити досягнення дівчат з обмеженими можливостями.

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018344 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018307 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018318 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018271 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018282 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017308 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017337 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017349 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017448 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • Наступного року «Укрпошта» введе нову послугу 07.09.2016517 Наступного року «Укрпошта» введе нову послугу
  З наступного року в планах «Укпочти» ввести нову послугу, головною функцією якої буде швидка доставка посилок. В даний момент новітній функціонал знаходиться на стадії тестування. Уже в наступному році клієнти зможуть оцінити новий сервіс «Укрпошти».
наверх