У Києві буде зведено храмовий комплекс 'Хрещення Русі' діорамою

У Києві буде зведено храмовий комплекс

У Києві буде зведено храмовий комплекс "Хрещення Русі" діорамою

12.06.2013 579

До 1025-ти річного ювілею, присвяченого Хрещенню Русі, у Києві планують звести Храмовий комплекс з діорамою, яка відтворює історичні події, що відбуваються за часів запровадження князем Володимиром християнства на Русі.

Місце було обрано березі Дніпра, у водах якого хрестили перших християн. За повідомленням А. Миргородського (головного архітектора) будівля храмового комплексу буде збудована у формі хреста, що ніби лежить на березі священної річки. За аналогією з обмиванням віруючих у водах річки Йордан, планується організувати подібні купелі на березі Дніпра. Бажаючі прийняти хрещення у святому для будь-якого православного місця, можуть похреститися у каплиці, що входить до храмового комплексу. Святкові заходи відбуватимуться не тільки в містах України, а й у Росії та Білорусії. 

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018288 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018268 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018270 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018226 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018245 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017276 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017303 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017313 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017412 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016468 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх