Трохи статистики про одностатеве кохання

Трохи статистики про одностатеве кохання

Трохи статистики про одностатеве кохання

09.06.2013 633

Науково-дослідний центр Pew Research Center зі США опублікував зібрані ним дані щодо модної зараз на Заході теми – ставлення населення до «одностатевий» кохання. Дослідженням було охоплено 39 країн, у яких у період із 2 березня по 1 травня цього року 39,6 тис. респондентів відповідали на запитання Центру.

Відзначаючи терпиме ставлення до одностатевої форми партнерства в Північній та Латинській Америках, а також країнах Європи, американські експерти вважають найтолерантнішою у цьому питанні Іспанію, де 88% населення не схильні бачити у цьому суспільно значущу проблему. У Німеччині таких – 87%, Канаді та Чехії по 80%, Австралії-79%, Франції – 77%, у Великій Британії – 76%, США – 60%.

Серед 9 країн Європи, в яких проводилося дослідження, лідером із неприйняття одностатевих відносин, стала Росія, де негативну оцінку їм дало 76% опитаних і лише 16% висловило терпимість. На другому місці опинилася Польща, населення якої практично порівну розділилося у цьому питанні. 46% висловилося проти і 42% схильні бачити у цьому лише проблему партнерів.

Передбачуваним виявився результат у країнах, де домінує іслам. У Нігерії, Сенегалі, Гані, Уганді, Йорданії, Єгипті та Тунісі відсоток підтримки «одностатевих» опинився у межах статистичної похибки. 

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018286 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018266 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018268 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018225 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018244 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017275 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017302 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017312 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017411 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016467 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх