Столичний громадський транспорт тестує новий електронний компостер

Столичний громадський транспорт тестує новий електронний компостер

Столичний громадський транспорт тестує новий електронний компостер

15.06.2013 916

У громадському транспорті Києва тестують нові електронні компостери. Їх встановили на деяких автобусних маршрутах ще на початку літа, де вони проходять тест. Принцип дії апарату такий, що вставляє талон чорним квадратом вниз до щілини електронного компостера.

Талон заїжджає в середину, де на ньому друкується держномер автобуса, час та дата проїзду пасажира. Однак це не означає, що талони старого зразка не дійсні. Ними можна користуватися, адже з новими компостерами також залишилися старі, механічні, в яких можна використовувати колишні талони. В автобусах, де проходять тести нові апарати, знаходиться кондуктор, який підкаже, як користуватися компостером, і можна поміняти квитки старого зразка на новий. Мешканці та гості столиці мають навчитися користуватися новою системою. Директор одного з автогосподарств повідомив, що вони планують провести повну заміну старого механічного компостера на новий електронний до 1 липня, а також з 20 червня зупинити продаж талонів старого зразка у пунктах їх реалізації.

До цієї ідеї городяни поставилися з розумінням. Вони зацікавлено користуються оновленим електрокомпостером. Кошти на ці компостери та їх установку виділив Київпастранс у розмірі 4тис. грн. за одну штуку. Міська влада планує запровадити єдиний електронний квиток для метро до грудня місяця цього року, а в наземному транспорті, до літа 2014 року. 

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018323 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018297 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018303 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018257 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018268 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017299 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017328 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017334 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017437 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016490 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх