Сором і ганьба, Парламенту України!

Сором і ганьба, Парламенту України!

Сором і ганьба, Парламенту України!

09.06.2013 640

Літні жителі України, з великою цікавістю стежать за роботою Українського Парламенту, і їхньому обуренню просто немає меж.

При виборі до Парламенту, депутати обіцяють для людей дуже багато, але в результаті НІЧОГО! Вони ділять владу, землі та гроші, на свою користь, і на додаток, мордобоєм! Я думаю, що іноземні чоловіки дивляться на них і думають, чи потрібно зв'язуватися з Україною?

Собі передбачали всі пільги, а простим людям, нічого! До своїх і так не малих зарплат, ще додають усілякі пільги, як допомога на оздоровлення, плата за комунальні послуги, та ще їм потрібна й машина з шофером, та плюс охорона.

Чи не багато? А пенсія яка у них? Простого люду до такої пенсії не дотягнутися ніколи. Ось сидиш і думаєш, чи потрібно йти на чергові вибори? Напевно, НІ! 

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018245 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018236 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018239 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018205 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018228 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017256 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017282 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017292 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017391 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016448 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх