Сім років в'язниці загрожує українській порноакторці

Сім років в'язниці загрожує українській порноакторці

Сім років в'язниці загрожує українській порноакторці

16.05.2013 735

За новим законодавством України поширення таких матеріалів не законне. Над моєю підзахисною хочуть організувати показовий процес – заявляє адвокат українки, і тому шансів залишитися на волі у неї немає. Хоча сама Анастасія ніколи не розповсюджувала фільми зі своєю участю і не має жодних прав на них.

Гонорари, отримані за зйомки, 27-річна жінка витрачала на утримання своїх дітей. Хагеп, псевдонім Wiska, може бути першим у Європі, засудженим за зйомки в порнофільмах. Вона звернулася до Конституційного суду Чехії з проханням про перегляд своєї справи. Попередні спроби отримання притулку закінчувалися провалом.

Народилася актриса у Гомелі, але все життя провела у Феодосії. Зніматися у фільмах почала, вже будучи одружена. Її чоловіка Олександра Кондратенка 2003 року було засуджено на восьмирічний термін. Після звільнення поновив свій бізнес. У Чехії у них народилася третя дитина. Їй загрожує від 3 до 7 років ув'язнення, але найбільше жінка боїться позбавлення прав на своїх трьох синів. 

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018348 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018309 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018319 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018271 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018282 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017310 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017337 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017349 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017449 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016502 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх