Щороку Україну залишають 80 тисяч людей

Щороку Україну залишають 80 тисяч людей

Щороку Україну залишають 80 тисяч людей

13.07.2013 592

Багато молодих українців мріють виїхати. Із десяти мільйонів українців, які проживають за кордоном, лише три мільйони перебувають там легально.

Українці, які не мають родичів за кордоном, поміняти свій паспорт на документ про громадянство іншої країни зможуть не швидше ніж за 3 роки. Але навіть такий термін перебування не гарантує позитивного результату. Потрібно пройти чимало співбесід, вивчити мову, мати легальну роботу, житло, інколи ж і рекомендації.

Країною-лідером кількості вихідців з України є Італія, тут наших 208 тисяч. Це на 50 тисяч більше, ніж у Німеччині. Третє місце у нашого північного сусіда – Росії, де мешкають 126 тисяч українців. Далі у списку Чехія, Ізраїль, Іспанія, США, Греція, Португалія та Канада.

Цікаво, що більшість українців обирають для еміграції країни, громадянами яких стати не так легко. Це стосується, наприклад, Італії, Чехії та Іспанії, де термін так званої "натуралізації" становить від десяти років. А в Польщі, Канаді та Австралії можна отримати громадянство за чотири-п'ять років. 

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018371 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018321 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018337 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018274 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018285 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017316 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017345 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017352 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017459 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016505 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх