Податок на покупки в інтернет-магазинах США

Податок на покупки в інтернет-магазинах США

Податок на покупки в інтернет-магазинах США

07.07.2013 820

Відповідно до цього законодавчого проекту більшість громадян США, які мають у своєму користуванні роздрібні інтернет-магазини, зобов'язані будуть сплачувати податок із продажу товарів, проданих через інтернет. Цей законопроект підтримала більшість.

Проголосували 74 проти 20, що призвело до обговорення цього питання безпосередньо у Сенаті. Якщо така тенденція продовжиться і надалі, то закон може бути прийнятий загалом найближчим часом.

Тепер інтернет-магазин, який фізично перебуває в тому чи іншому штаті, зобов'язаний буде сплатити податок з проданого або купленого товару по інтернету. Ця тенденція проходить тому, що більшість угод купівлі/продажу здійснюється безпосередньо через інтернет і дані угоди не оподатковуються, тим самим вони мають перевагу перед магазинами, які займаються роздрібною торгівлею. Виручені гроші будуть направлені до місцевого бюджету штатів.

Ті, хто проголосував за розгляд цього питання в Сенаті, стверджують, що це відновить справедливість і поставить інтернет-магазини в рівні умови з підприємствами, установами та організаціями, що випускають конкурентну продукцію. Це також підвищить доходи та відрахування до місцевого бюджету штатів. Ті, хто проголосував проти, стверджують, що порушуються права на розвиток малого бізнесу і це негативно позначиться на репутації влади. Адміністрація Президента США загалом підтримує цей законопроект.

Інші новини розділу

наверх