Пентагон розробив костюм, що компенсує навантаження, що виникають при перенесенні тяжкості

Пентагон розробив костюм, що компенсує навантаження, що виникають при перенесенні тяжкості

Пентагон розробив костюм, що компенсує навантаження, що виникають при перенесенні тяжкості

23.05.2013 638

Випробування нового костюма Warrior Web було проведено управлінням дослідницьких проектів Пентагону у співпраці з американською армією.

Основною функцією нового костюма є компенсація навантаження, яке зазнають військовослужбовці при перенесенні різних тягарів. Зокрема, костюм повинен компенсувати втому від навантаження, яке йде на колінні суглоби. Під час проведених випробувань військовослужбовець, екіпірований прототипом нового костюма, крокував біговою доріжкою з рюкзаком за плечима, вага якого становила 27,6 кг.

Новий костюм Warrior Web оснащений різноманітними датчиками, що відстежують навантаження, яке зазнає скелетно-м'язова система бійця. За своїм конструктивним виконанням костюм нагадує якусь подобу сітки, складові якої підтримують особливо важливі суглоби і м'язи тіла військовослужбовця. Живлення датчиків підтримується за допомогою акумуляторної батареї. Костюм Warrior Web можна використовувати спільно, як зі стандартним, так і перспективним захисним екіпіруванням. Досвідчений зразок костюма планується розробити до осені поточного року, який буде відправлено на випробування у польових умовах. 

Інші новини розділу

 • Переваги електричних камінів 08.02.2018273 Переваги електричних камінів
  У списку предметів, що створюють затишок, камін стоїть в першій п'ятірці. Йому належить звання символу домашнього вогнища.
 • Дров'яна піч в будинку 11.01.2018228 Дров'яна піч в будинку

  Що хорошого в каміні - знають усі. Що поганого - тільки ті, у кого він вже є.

 • Південна Корея звинуватила хакерів КНДР в крадіжці криптовалюти 19.12.2017202 Південна Корея звинуватила хакерів КНДР в крадіжці криптовалюти
  Національне агентство розвідки Південної Кореї заявило про причетність північнокорейських хакерів до атаки на найбільшу в світі біржу криптовалюти Bithumb.
 • Заробити на YouTube стане складніше 28.10.2017253 Заробити на YouTube стане складніше
  Тепер рекламу на відеохостингу YouTube можна буде розміщувати на каналах, де відеоролики набрали більше 10000 переглядів. Про це повідомляють адміністратори популярного відеосервісу.
 • Microsoft отримала патент на складаний гаджет 11.09.2017287 Microsoft отримала патент на складаний гаджет
  Мабуть, відома американська корпорація Microsoft вирішила не відставати від технологічних гігантів Apple, Samsung, LG, Nokia. І зовсім недавно отримала охоронний документ на розробку згинальні гаджета.
 • Годинники Uvolt зарядять будь-які мобільні пристрої 09.05.2017376 Годинники Uvolt зарядять будь-які мобільні пристрої
  Найчастіше багато людей для того, щоб постійно залишатися на зв'язку носять всюди з собою різні зарядні пристрої. Тепер така необхідність повністю зникне, оскільки канадські фахівці створили інноваційні наручний годинник, за допомогою яких можна буде заряджати абсолютно будь-які гаджети.
 • За допомогою унікальної ручки CreoPop можна малювати на склі 11.03.2017408 За допомогою унікальної ручки CreoPop можна малювати на склі
  Фахівці створили незвичайну ручку, яка оснащена світловідбивним чорнилом. Асортимент інноваційних ручок просто величезний. Серед них є така новинка, яка має ряд незвичайних можливостей і характеристик.
 • Швейцарські фахівці винайшли незвичайний годинник 27.01.2017386 Швейцарські фахівці винайшли незвичайний годинник

  Незвичайні наручні годинники були створені швейцарським виробником. Унікальність цих нових годинників в тому, що при їх виробництві використовувалася натуральна коров'яча шкіра і справжній вершковий сир. З шкіри зроблений ремінець, а сир використаний при виробництві корпусу. У справжніх швейцарських годинників повинно бути не менше 60% відсотків деталей, вироблених саме на території Швейцарії.

 • Фахівці створили дитячий очищувач повітря 14.01.2017387 Фахівці створили дитячий очищувач повітря

  Багато батьків всерйоз замислюються про чистоту повітря в своїх оселях. Звичайна витяжка і кондиціонери не зможуть повноцінно очистити повітря від бруду і шкідливих речовин, що потрапляють з вулиці. В першу чергу це негативно відбивається на здоров'ї дітей.

 • У США винайшли кросівки, які будуть контролювати стан власника 18.12.2016387 У США винайшли кросівки, які будуть контролювати стан власника
  Американський виробник Under Armour створив унікальне спортивне взуття, яке здатне контролювати стан і своєчасно попередити людини про втому. При певних показниках стомлення кросівки зможуть уберегти власника від можливих травм.
наверх