Папа Римський відправить особистого легата на святкування дня Хрещення Русі

Папа Римський відправить особистого легата на святкування дня Хрещення Русі

Папа Римський відправить особистого легата на святкування дня Хрещення Русі

05.06.2013 582

Кілька днів тому стало відомо, що новий обраний Папа Римський Франциск не планують проводити відвідування України на день святкування Хрещення Русі, який відбудеться 18 серпня, оскільки цього святкового дня буде в Бразилії у величезне місто Ріо-де-Жанейро.

Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав повідомив про цю звістку. "Папа Франциск прийняв від нас запрошення відвідати у це свято Україну. З того, що я знаю сьогодні, візит Святого отця до України, цього року, на жаль, не відбудеться. Але натомість ми також маємо цілком точну інформацію, що Папа призначить особистого легата на святкування 18 серпня. Його повне ім'я буде офіційно повідомлено Ватиканом до 15 червня. Ось таким чином Святійший отець зможе супроводжувати нас у цей день”, - сказав Блаженніший Святослав. 

Він також довабив, то за його інформацією, під час проведення самого свята ювілейного Хрещення, яке проходитиме наприкінці липня Папа Франциск відвідає Всесвітній день молоді в Ріо-де-Жанейро, і саме тому стало очевидно, що Папа просто не зможе бути присутнім в Україні.

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018290 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018268 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018271 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018227 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018247 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017277 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017304 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017314 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017415 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016470 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх