Очікується законопроект на оголошення Міжнародного дня Дніпра офіційним святом

Очікується законопроект на оголошення Міжнародного дня Дніпра офіційним святом

Очікується законопроект на оголошення Міжнародного дня Дніпра офіційним святом

10.07.2013 598

Віце-прем'єр Вілкул запропонував Міжнародний день Дніпра оголосити офіційним святом. Віце-прем'єр Олександр Вілкул взяв на себе ініціативу щодо призначення офіційним святом України Міжнародного дня Дніпра.

Дніпро є основним національним символом України. Але досі Міжнародний день Дніпра не став офіційною датою. Склалася традиція в Україні, Білорусії, Росії святкувати день Дніпра у першу липневу неділю.

Будуть направлені послання до Російського та Білоруського парламентів із проханням підтримки ініціативи щодо відзначення цієї дати. Верховна Рада схвалює важливе рішення Вілкула, адже Дніпро є великим постачальником води. У зв'язку з цим буде створено законопроект.

Нардепи вважають, що ініціатива Вілкула сприятиме найбільш доцільному та дбайливому застосуванню водних ресурсів, таким чином формуватиметься нова екологічна культура, яка допоможе зберегти природні багатства для нащадків.

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018286 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018266 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018268 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018225 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018244 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017275 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017302 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017312 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017411 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016467 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх