На обриві мису Фіолент у Криму пенсіонер збудував сходи

На обриві мису Фіолент у Криму пенсіонер збудував сходи

На обриві мису Фіолент у Криму пенсіонер збудував сходи

13.07.2013 674

У Криму 74-річний мешканець спорудив сходи на 40-метровому кручі. Валерій Каліновський, який є колишнім будівельником, реалізував непростий інженерний проект - збудував сходи, що мають 180 ступенів, на кручі мису Фіолент заввишки 40 метрів.

На спорудження конструкції знадобилося 25 тонн заліза. Також допомогу пенсіонеру надали і спільники, які сприяли розширенню частини підземного ходу та прикріпленню до скелястої поверхні трапів над прірвою. Потім там було влаштовано пляж.

Доступ до нього має лише той, хто допомагав і доводиться членом садівничого товариства. Дані особи займаються благоустроєм місцевості та спільно містять нові сходи. На новий пляж із свердловини надходить прісна вода. Цей пляж - одне з найнебезпечніших місць для купання на території Севастополя. Нові сходи незрівнянні з тим фрагментом старої мотузки, який звисав там раніше. Наразі навіть у обмежених людей з'явилася можливість спуститися до води. Сам же творець сходів по кілька разів на день пересувається маршами, на пляжі підтримує порядок і збирає сміття.

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018344 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018307 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018318 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018271 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018282 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017308 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017337 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017348 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017448 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016501 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх