Люди готові визнавати свої слабкості, але брешуть про секс

Люди готові визнавати свої слабкості, але брешуть про секс

Люди готові визнавати свої слабкості, але брешуть про секс

01.06.2013 645

Американські психологи провели дослідження, під час якого з'ясувалося, що чоловіки готові зізнатися у деяких своїх слабкостях, як-от написання віршів, наприклад. Або ж чоловіки розповідають, що займаються якимись справами вдома.

Жінки теж готові заявити, що іноді у них вириваються непристойні жарти. Але якщо справа стосується питань щодо сексу, то ситуація змінюється. Чоловіки хочуть виставити себе «самцями» і справжніми мачо, які мають величезний досвід. А жінки, навпаки, применшують кількість своїх сексуальних партнерів і становлять невинність.

Вчені з університету Огайо провели експеримент, під час якого опитали 293 учні віком 18-25 років. У цьому студентам приєднали датчики детектора брехні. Учасник дослідження мали відповідати на питання, що стосуються сексуальності та гендерної поведінки. Крім цього, у добровольців запитували про слабкості, що не стосуються сексу. Згідно зі свідченнями детектора, учасники брехали на питаннях із галузі сексуальності та статевої поведінки. У цих питаннях люди відчували занепокоєння, якщо їхня поведінка не відповідала стереотипам про типову жінку чи чоловіка.

Автори роботи вважають, що у свідомості склалося якесь табу, якщо справа стосується сексуальності. Люди схильні брехати про свій досвід, переваги та звички, щоб не йти врозріз з культурними очікуваннями всього суспільства, що стосуються стереотипів саме статевої поведінки. 

Ця тенденція спостерігається у жінок та чоловіків однаково. 

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018288 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018268 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018270 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018226 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018245 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017276 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017303 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017313 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017412 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016468 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх