Короткий корупційний довідник

Короткий корупційний довідник

Короткий корупційний довідник

15.07.2013 592

Скільки коштує вирішення проблем, і як будує стосунки із владою звичайний українець, підприємець, пенсіонер? Треба визнати, що ми перестали помічати, як слова "подяка", "віддячити" у лексиконі жителя України зайняли місце правильних визначень – "хабар", "стати жертвою вимагання".

Нижче наведені цифри зібрані з повідомлень про кримінальні справи та судові рішення. У перших лавах порушників закону перебувають ті, хто має боротися з корупцією. Це добре пояснює, чому менш ніж 1% населення повністю довіряє міліції та силовим органам.

Тож за що і скільки ми платимо? Довідка з архіву – 1000 євро. Стільки вимагав та отримав у своєму кабінеті від сільської мешканки директор Закарпатського державного архіву, за підтвердження родинного зв'язку з бабусею.

Відкосити від армії коштує 1000 доларів. Стільки "просили" за хибний медичний висновок в одній із медустанов Міноборони. Успішний захист диплому для двох студентів чернівецького ВНЗ коштував по 3000 гривень кожному. У ту ж суму коштували гінекологічна операція у Центральному шпиталі МВС України в Києві, а також повернення посвідчення водія, вилученого на півтора роки, у Шполі Черкаської області. Серед інших тарифів: не притягнення до кримінальної відповідальності за правопорушення у сфері незаконного обігу наркотичних засобів. 5000 доларів, засудити невинного – 40 000 гривень, не сплачувати податки – від 4000 гривень, сплачувати податки лише за законом – 43 000 гривень, виправдати крадіжку – 2000 доларів, виділити земельну ділянку – від 3000 доларів до нескінченності.

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018324 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018298 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018303 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018257 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018268 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017299 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017329 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017334 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017438 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016491 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх