Кому вигідний галас навколо долара?

Кому вигідний галас навколо долара?

Кому вигідний галас навколо долара?

10.07.2013 743

На сьогоднішній день ЗМІ та інтернет все більше рясніють різними повідомленнями про те, що українці скидають долари, змінюючи "зелені" на нацвалюту. Чи правдива подібна інформація?

Якщо виходити з сильної рецесії, що простежується в країні зараз, наближеної до дефолту, то можна визначити, що гривня навряд чи здатна виступити гарантом для заощаджень накопичених коштів. Крім усього іншого, щоб зрозуміти особливу важливість американського долара для нашого населення, не потрібно бути чудовим аналітиком або фінансистом, а слід просто усвідомлювати, що в будь-яких навколокризових ситуаціях, найпростішим способом відтягнути або перечекати час було звичайне збільшення друкування грошей. Зрозуміло, такі гроші вже будуть менш підкріплені матблагами, зате ними можна буде розраховувати всередині країни (зарплати, пенсії, соцвиплати).

Ще необхідно зауважити, що піднятий галас також вигідний банківським структурам, які мають серйозні запаси гривні, однак через неминуче знецінення останньої хочуть якщо і не повністю позбутися її, то хоча б більш-менш підстрахуватися доларом. 

Інші новини розділу

наверх