Київ готується до пляжного сезону

Київ готується до пляжного сезону

Київ готується до пляжного сезону

29.05.2013 640

У КМДА повідомляють, що столиця розпочала підготовку до пляжного сезону. Перевіряє водойми, які влітку прийматимуть киян та гостей столиці, комунальне підприємство «Плесо».

Вже протягом тижня співробітники «Плесо» повинні отримати документи (паспорти), що підтверджують готовність міських пляжів до нового сезону. 

На сайті КМДА наводиться повідомлення Олександра Попова, адресоване підприємствам та особам, відповідальним за утримання місць громадського купання. Попов зазначив, що на підготовку міських пляжів та усунення недоробок відводиться всього тиждень, більше чиновники затягувати не стануть, оскільки через спеку кияни вже відкрили пляжний сезон.

«Плесо» повідомили, що ведуться активні роботи з перевірки відповідності міських пляжів санітарним нормам, а готові паспорти вже передані на підписання до Санепідемстанції. 

Слід зазначити, що зараз у місті до літнього сезону готують 11 пляжів, 14 відпочинкових зон. У 50 водних об'єктах влада столиці купатися громадянам не рекомендує.

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018323 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018297 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018303 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018257 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018268 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017299 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017328 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017334 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017437 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016490 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх