Китайські підробки поставили на межу виживання італійських майстрів

Китайські підробки поставили на межу виживання італійських майстрів

Китайські підробки поставили на межу виживання італійських майстрів

16.07.2013 687

В Італії, в розпал туристичного сезону, наростають протести серед ремісників і підприємців, стурбованих підробками їх продукції з Китаю, що наповнили ринки країни.

На хвилі падіння попиту, викликаного економічною кризою, ця тема стає особливо болісною. Справа прийняла такий оборот, що багато видів традиційних промислів італійських майстрів опинилися під загрозою зникнення. Низька ціна підробок буквально розоряє виробників, а якісно виготовлені сертифікати, що підтверджують італійське «походження» продукції, що серйозно ускладнюють боротьбу з контрафактом.

Консорціум виробників скла з Мурано – батьківщини всесвітньо відомого венеціанського скла, стверджує про те, що рівень фальсифікованої продукції з їх торговою маркою » ринку вже перевищив 60%. Такі ж проблеми і у виробників уславлених мережив із Бурано. Вони, що виготовляються вручну майстрами за традиційною технологією, сьогодні активно «дублюються» китайськими заводами. Але навіть на цьому фоні виділяється ситуація, що склалася з виробниками споконвічно італійських музичних інструментів з Кремона. лютнями. Внесені до списку всесвітнього надбання ЮНЕСКО, вони масово підробляються в Китаї і продаються в самій Італії за невисокими цінами. 

Інші новини розділу

наверх