Додаткові швидкісні поїзди почали возити українців на море

Додаткові швидкісні поїзди почали возити українців на море

Додаткові швидкісні поїзди почали возити українців на море

29.05.2013 679

На офіційному сайті прес-служби державної адміністрації залізничного транспорту повідомляється, що в Крим цього літа почнуть ходити кілька нових швидкісних електричних поїздів.

Тепер завдяки нововведенням громадяни мають ширший вибір можливостей дістатися до АР Крим на літній відпочинок.  Вже з 26 травня громадяни України, які проживають у Харківській, Дніпропетровській, Донецькій та Запорізькій областях, можуть скористатися не тільки звичними маршрутами проїзду до АР Крим, а й придбати квитки на швидкісні електропотяги. Це дуже зручно з огляду на те, що відстань від Харкова до Сімферополя на новому поїзді можна буде подолати майже за сім годин, від Донецька до Сімферополя потяг йтиме 6 годин 43 хвилини, а з Дніпропетровська 4 години 55 хвилин.

Крім того, через високий попит з боку пасажирів на рейси між Харковом та українською столицею, тут запущено ще одну пару швидкісних поїздів, які раніше курсували лише за певними датами.

Почав діяти новий маршрут Інтерсіті+ Київ-Тернопіль, тривалість поїздки становить 5 годин 55 хвилин.

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018371 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018321 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018337 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018275 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018285 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017316 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017345 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017352 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017459 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016505 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх