Credit Agricole заощаджує на співробітниках

Credit Agricole заощаджує на співробітниках

Credit Agricole заощаджує на співробітниках

14.07.2013 626

Один з найбільших банків Франції Credit Agricole (п'ятий банк країни за величиною своїх активів) запровадив обмеження для своїх співробітників щодо компенсації витрат на відрядження та презентацій. У поширеній для службового використання інструкції вказується, що працівники банку можуть розраховувати на відшкодування витрат, пов'язаних із тимчасовим проживанням із розрахунку не більше ніж 165 євро на добу.

Ліміти також введені на обіди – вони не повинні коштувати понад 25 євро. Оплата поїздок на таксі взагалі скасована. На практиці це означає для банкірів використання тризіркових готелів, вечерь у дешевих ресторанах та поїздки у громадському транспорті. Зрозуміло, такі заходи торкнуться насамперед нижчої та середньої ланки співробітників банків. Інструкція залишає невелику «лазейку» для найвищого ешелону керівників – витрати, пов'язані з контактами з ключовими клієнтами банку можуть оплачуватись за колишніми розцінками, але для цього співробітнику потрібна згода безпосереднього начальника.

Нові правила є результатом збільшеного у Європі уваги суспільства до діяльності банків і, зокрема, до надмірно високих доходів їхніх працівників. Банки опинилися під «вогнем» критики засобів масової інформації та державних регуляторів, які дорікали їм у «соціально безвідповідальному» поведінці у складних економічних умовах. 

Інші новини розділу

наверх