Антитютюновий закон: де тепер не можна курити

Антитютюновий закон: де тепер не можна курити

Антитютюновий закон: де тепер не можна курити

01.06.2013 596

З 1 червня цього року починає діяти закон про обмеження куріння. З цього дня не можна курити у під'їздах, ліфтах, на трамвайних зупинках, на дитячих майданчиках, у метро та електричках, на залізничних станціях або вокзалах та інших місцях скупчення людей.

Не можна курити у державних, культурних, спортивних закладах, в закладах охорони здоров'я, у школах чи інститутах, у закладах громадського харчування.

На залізничних перевезеннях посилиться контроль за виконанням закону, планується проведення широкої антитютюнової кампанії з використанням оголошень з гучного зв'язку, візуальних оголошень та банерів. Також проводитиметься акція по боротьбі з незаконною торгівлею сигаретною продукцією.

Під дію цього закону потрапляє демонстрація чи пропаганда куріння, а також реклама цигарок у ЗМІ. Тобто, заборонено будь-яку рекламу цигарок, фільми і передачі з героями, що палять. Допускається показ вживання тютюнових виробів тільки в рекламі про небезпеку та шкоду куріння та у творах, де шкідлива звичка становить невід'ємну частину сюжету. 

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018286 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018266 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018268 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018225 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018244 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017275 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017302 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017312 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017411 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016467 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх