Здоров'я українців – справа міжнародна

Здоров'я українців – справа міжнародна

Здоров'я українців – справа міжнародна

11.07.2013 627

На початку квітня 2014 року виставковий центр «КиївЕкспоПлаза» стане гостинним будинком для V Міжнародного медичного форуму, присвяченого впровадженню інноваційних технологій медичної науки у охорону здоров'я України.

Організаторів Форуму – Національну академію медичних наук України та Національну академію наук України – цього разу підтримає Комітет Верховної Ради з питань охорони здоров'я, що свідчить про серйозне занепокоєння на державному рівні здоров'ям української нації.

У рамках Форуму пройде ІІІ Міжнародний конгрес, на якому планується заслухати понад 500 наукових доповідей, які зроблять лікарі-практики, які представляють різні регіони нашої країни, та зарубіжні фахівці.

На площі 2000 м розміститься зона майстер-класів, де можна буде не лише отримати пораду чи консультацію досвідчених колег, а й протестувати останні зразки медичного обладнання. Очікується, що на Форумі свою лікарську, косметичну та парафармацевтичну продукцію представлять понад 400 вітчизняних та зарубіжних компаній. 

Інші новини розділу

наверх