Їжа та духовне здоров'я людини

Їжа та духовне здоров'я людини

Їжа та духовне здоров'я людини

12.05.2013 633

Вперше я задумалася про те, що їм чверть століття тому. На той час у мене було поставлене море діагнозів, але найголовніше, що мене підштовхнуло до зміни свого харчування, це температура, що тривала з 27 січня 1988 року по 11 травня того ж року. Вона мене вимотала так, що я була рада прийняти будь-які рішення аби змінити стан свого здоров'я.

На той момент мені попалася на очі витримка з книги Поля Брега про харчування та здоров'я. Я поставила собі за мету і знайшла повністю книгу, яку читала від кірки до кірки неодноразово. І так я стала вегетаріанкою. Як пізніше я дізналася, вегетаріанці діляться на шість груп. Я входила до групи, яка відмовилася від їжі тваринного походження, солоної та гострої. Поступово я почала відчувати зміни у моєму фізичному стані, а згодом помітила, що сприймаю світ по-іншому. У мене змінилися сни, стали цікавити теми, про які я навіть не замислювалася раніше, я стала помічати речі, про які не підозрювала - світ для мене став "тоншим і прозорішим". Коли людина формулює в собі чітке питання, що вона хоче дізнатися, Всесвіт так чи інакше дає йому відповідь.

Справа в тому, чи здатна або не здатна людина «прийняти» ця відповідь. На моє найбільше подив з'ясувалося що люди, які харчуються звичною їжею не здатні чути відповіді, які їм дає Всесвіт. М'ясо, риба та всі продукти тваринного походження дають низькі вібрації людині, схиляють до низьких думок та бажань. Усі мрії людини приземлені, немає польоту думки, немає відчуття єдності та миру. 

Інші новини розділу

наверх