Українська збірна у фіналі турніру меморіалу Акулініна

05.06.2013 589

У півфіналі турніру присвяченого пам'яті Валерія Лобановського синьо-жовті (збірна України) обіграли команду Словенії — 2:1.

Вже на перших хвилинах гри стало видно, що команда Сергія Ковальця виявляє явну перевагу над супротивниками. Автором першого гола став Леонід Акулінін, який вдало реалізував навісну передачу до штрафної зони супротивника. Усього через кілька хвилин ворота суперників знову опинилися під загрозою, проте збільшити рахунок Цурикову не зміг, мішенню для м'яча стала штанга.

Далі українські хлопці стали грати з меншим натиском і почали виникати моменти, коли м'яч опинявся в критичній близькості від воріт Денчука. Під час гри у Словенії з'явилося право на штрафний, але вони не зуміли його реалізувати, 17-ти метровий потрапив у перекладину.

У другому таймі гравці української збірної зуміли зібратися, і їхні атаки знову стали активнішими, на жаль, це не допомогло їм ще раз збільшити рахунок. На п'ятдесят сьомій хвилині м'яч опинився у воротах України завдяки Братановичу, який замкнув передачу з правого флангу, але це не зламало дух української збірної, і на сімдесят другій хвилині Болбат, перебуваючи у штрафмайданчику, прийняв розрізну передачу від Калитвинцева, і з легкістю обігравши голкіпера. Словенської збірної відправив м'яч у ворота противника.