У Луцьку чоловіка у вишиванці не пустили до нічного клубу

У Луцьку чоловіка у вишиванці не пустили до нічного клубу

У Луцьку чоловіка у вишиванці не пустили до нічного клубу

18.06.2013 623

У Луцьку чоловіка в національній українській сорочці не пустили в нічний клуб, пославшись на те, що цей одяг не відповідає дрес-коду

За словами мешканця Луцька Вадима Панафідіна, коли я з друзями вирушив у нічний клуб. На вході мене зупинила людина. Не представившись, він мені заступив вхід рукою. І сказав: "У тебе не клубний стиль. Я був одягнений у білу вишиванку з кромкою, джинси та туфлі, без головного убору", - розповідає хлопець.

За словами Вадима, представник клубу почав виводити його надвір. Панафідін вступив із ним у суперечку та знімав усе на камеру мобільного телефону. "Я намагався переконати представника клубу в тому, що вишиванка є елементом української культури і водночас стильним одягом. На що мені відповіли, що тут дрес-код. При вході в клуб дійсно висить табличка, яка попереджає, що у спортивній формі вхід заборонено."  

Після тривалої суперечки Вадима Панафідіна його друзів і деяких перехожих їм довелося покинути заклад, не добившись зрозумілої причини, через яку його не пустили до клубу.

Інші новини розділу

наверх