Туалет – стерильне середовище в порівнянні з жіночими сумками

Туалет – стерильне середовище в порівнянні з жіночими сумками

Туалет – стерильне середовище в порівнянні з жіночими сумками

21.05.2013 604

За проведеними тестами в британській організації Initial Washroom Hygiene стало ясно, що одна з п'яти жіночих сумок завдає страшної шкоди здоров'ю людини, т.к. на предметах, без яких жінки ніяк обійтися не можуть, є безліч шкідливих бактерій.

Іноді їх кількість вище за забруднення на обід туалету. Креми є найбільш сприятливим середовищем для розвитку мікробів, далі йдуть помада та туш.

Для того, щоб руки жінок і їх сумки завжди залишалися в чистоті, фахівці рекомендують протирати сумки, особливо зі шкіри, тут бактерії розмножуються набагато швидше через пористість матеріалу, різні антибактеріальні засоби: серветки або гелем. Також варто частіше мити руки, що допоможе ефективно боротися з розмноженням та розповсюдженням шкідливих бактерій.

Пітер Баретт також зазначив, що не лише сумки, а й кухонні поверхні, а також кнопки мікрохвильових печей, ручки холодильників та сушарки несуть загрозу для нашого здоров'я. Недотримання норм гігієни може призводити до різних захворювань шлунково-кишкового тракту і не лише.  

Інші новини розділу

наверх