Що трапилося у Мехіко?

Що трапилося у Мехіко?

Що трапилося у Мехіко?

17.06.2013 812

Сьогодні вночі, 16 червня, за даними ЗМІ, у столиці Мексики стався неабиякий землетрус. Дії стихії оцінили у 5,8 (за іншими даними 5,9) за магнітудою.

У результаті, практично весь Мехіко, або більша його частина, виявився знеструмленим, а точніше, сталося відключення електрики, заради безпеки населення та від сильної стихії. Наразі ведуться роботи з ремонту цієї проблеми. Як повідомляється, епіцентр землетрусу був у штаті Пуебло, біля містечка Холальпан. А саме вогнище гніву природи лежало на глибині 53,8 кілометрів. В цілому, рух землі був не сильним, проте жителі міста вибігли зі своїх будинків, їх виявилося досить багато, близько тисячі людей.

Трохи пізніше, мер Мехіко - Мігель Анхель Мансер, виступив з промовою про завдані місту збитки, але як такого його не виявилося. Руйнування будівель та споруд не було зафіксовано. Проте, ще велика кількість рятівних служб патрулює столицю та її околиці, на суші та в повітрі. Загалом, на даний момент обстановка в місті дуже сприятлива, жертв і поранених також немає. Мексика, як така, розташована в сейсмоактивному поясі і тут періодично відбуваються виверження вулканів і невеликі підземні поштовхи. Так що поки що хвилюватися нема про що, хіба що про відсутність світла та електроенергії в деяких районах Мехіко.

Інші новини розділу

наверх