Руанда має намір стати технологічним центром Африки

Руанда має намір стати технологічним центром Африки

Руанда має намір стати технологічним центром Африки

12.06.2013 690

10 червня уряд Руанди підписав договір із провідною телекомунікаційною компанією KY Corp з Південної Кореї про забезпечення всього 12-мільйонного населення країни високошвидкісним інтернетом (4G) до закінчення 3-річного періоду.

Якою б несподіваною не видалася ця інформація, проте нинішня подія стала логічним продовженням розвитку ситуації у цій невеликій густонаселеній аграрній країні. Руанда не лише змогла подолати глибокі рани, завдані геноцидом 1994 року (близько мільйона загиблих за 3 місяці), а й перетворитися на державу з найвищими темпами економічного розвитку у світі - близько 9% обсягу ВВП. 

Уряд президента Поля Кагаме має намір перетворити країну на технологічний центр африканського континенту, чому сприяє створена інфраструктура - за останні 3 роки в Руанді було прокладено понад 300.000 км оптиковолоконного кабелю.

Так зване «руандійське диво» має глибоке соціальне та економічне звучання. Після жорстокого взаємного знищення народностями хуту і тутсі, загальні зусилля щодо подолання міжетнічної ненависті починають давати свої плоди.

Інші новини розділу

наверх