Почалася всеукраїнська діагностика захворювань раку шкіри

Почалася всеукраїнська діагностика захворювань раку шкіри

Почалася всеукраїнська діагностика захворювань раку шкіри

14.05.2013 674

Всеукраїнський тиждень діагностики раку шкіри, за виявленням дермато - онкологічних хвороб всього населення, стартував 13 травня. Про це повідомило Міністерство охорони здоров'я на прес-конференції.

За заявою міністра охорони здоров'я Раїси Богатирьової, цей захід проходить у нашій країні щорічно, але цього разу прийнято рішення провести, вперше в Україні, діагностику раків шкіри на міждисциплінарному рівні, тобто. залучити до огляду населення онкологів, терапевтів та офтальмологів, бо українці ще на недостатньому рівні обізнані щодо ризику появи меланоми райдужної оболонки ока.

У цій акції будуть зайняті лікарі цих спеціалізацій із понад 700 муніципальних установ. Обстеження проходитиме по всій Україні безкоштовно.

Ось таким чином, у рамках Дня меланоми-2013, понад 25 тисяч українських лікарів поєднають свої зусилля з метою: 1. Надати громадянам безкоштовний доступ до сучасних скринінгових способів обстеження пігментних новоутворень шкіри. 2. Удосконалити виявлення та реєстрацію різних видів раку шкіри при початковій стадії, що значно зменшить смертність від цієї групи захворювань. 3. Сформувати у населення України відповідальне ставлення до власного здоров'я.

Міністр охорони здоров'я також заявила, що 17 травня відбудеться всеукраїнський День боротьби із меланомою. У ці дні медики зосередять усі зусилля на діагностування, лікування та профілактику меланоми і цим вони підтримають панєвропейський проект «Євромеланома». 

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018324 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018298 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018303 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018257 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018268 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017299 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017329 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017334 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017438 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016491 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх