Пішохідні переходи будуть оснащені лазерами

Пішохідні переходи будуть оснащені лазерами

Пішохідні переходи будуть оснащені лазерами

11.05.2013 638

У Москві та Московській області незабаром можуть з'явитися цікаві регульовані пішохідні переходи, які будуть оснащені лазерами. Ця ідея пройшла попереднє схвалення, і вже, вибрано підходящі місця, де проходитиме експеримент

Експериментальні пішохідні переходи будуть оснащені лазерним проектором, який перебуватиме вище світлофора. На пішохідному переході буде датчик руху, і при підході пішохода до краю дорожньої смуги, почне транслювати 3D-картинку людини, що рухається.

Імовірно, що водієві потрапить у поле зору червона голограма на відстані, як і зазвичай дорожні знаки, а в темний час доби подібна до «чоловічка» буде ще помітнішим. За поясненням одного з авторів незвичайного проекту Наталія Кірпа, для відтворення голограми застосовано технологію лазерного променя, який повністю безпечний для людини. Потік світла рівномірно розподілений і не інтенсивний, він не зліпить ні пішоходів, ні водіїв. Інтенсивність світла у кілька сотень разів менша за допустимі норми.

У Москві планується реалізувати проект на вулиці П'ятницькій, а в Московській області – на жвавому перехресті Довгопрудного. Вартість даного експерименту ще підраховується, але, що цікаво, він обійдеться дешевше за світлофори. Порівняння: щоб обладнати перехрестя світлофорами потрібно 1 млн рублів.

Інші новини розділу

наверх