Підводні готелі стають реальністю

Підводні готелі стають реальністю

Підводні готелі стають реальністю

11.06.2013 636

Минулого тижня в міністерстві туризму Мальдівської республіки закінчилися погодження щодо будівництва біля одного з її островів першого у світі підводного готелю.

Розробка проекту «підводного готелю» стала результатом тісної співпраці польських інженерів з Гданської політехніки з компанією Deep Ocean Technology, розташованою в іншому портовому місті Польщі – Гдині.

Готель, вагою близько 3-х тис. тонн, буде виконаний у формі двох дисків, нижній із яких передбачено опустити в океан на 10-метрову глибину. Там буде розташовано 20 номерів категорії «люкс». Верхній диск, що знаходиться на рівні поверхні води, стане основою для вертолітного майданчика, басейну, ресторану та салону SPA.

В «стандартній» комплектації готель оцінюється в 50 млн. доларів і може бути «доповненим» за бажанням замовника цілим рядом спеціально розроблених модулів. На стадії створення прототипу участь у його фінансуванні взяли і європейські структури, які надали розробникам на початку цього року спеціальний грант (близько 5 млн. дол.).

Установка перших підводних дисків планується вже у 2014 році.

Інші новини розділу

наверх