Ольга Сумська опинилася у центрі скандалу через публікацію під пісню російського виконавця.

Ольга Сумська опинилася у центрі скандалу через публікацію під пісню російського виконавця.

Ольга Сумська опинилася у центрі скандалу через публікацію під пісню російського виконавця.

05.03.2026 78

Відома українська акторка потрапила під хвилю негативних відгуків після розміщення нового відео в соцмережах. Народна артистка України опублікувала в Instagram ролик, де вона прогулюється з двома собаками під трек «Je reviens te chercher», який останнім часом набув популярності в інтернеті.

Однак підписники звернули увагу на важливу деталь: у відео звучала не оригінальна версія пісні Жильбера Беко, а її виконання російського співака Grey Wiese (Сергія Григор’єва-Апполонова), який є родичем соліста гурту «Іванушки International» Андрія Григор’єва-Апполонова. Посилання під час переходу за музикою відсилало безпосередньо на аккаунт цього артиста.

Цей факт викликав незадоволення серед фанатів Сумської. У коментарях її звинувачували в просуванні російського контенту і наголошували, що публічні люди повинні ретельніше підходити до вибору музичної складової своїх публікацій, особливо під час триваючої війни.

Ольга Сумська поки що не давала офіційних коментарів з цього приводу. Проте ця ситуація вкотре показує, що навіть короткі ролики в соцмережах можуть викликати значний резонанс.

Інші новини розділу

наверх