Наскільки корисно ходити в солярій для отримання засмаги

Наскільки корисно ходити в солярій для отримання засмаги

Наскільки корисно ходити в солярій для отримання засмаги

11.06.2013 630

Як тільки настає весна від багатьох своїх друзів, можна почути, що побували в солярії. Так би мовити після довгої зими шкіра набуває бронзового кольору, та багато дефектів ховаються. Начебто як фахівці кажуть, що солярій має лікувально-естетичний ефект. Шкіра шоколадного кольору виглядає привабливою, свіжою та здоровою.

Загар може приховати дрібні запалення, ранки. Нібито за допомогою штучного сонця можна вилікувати захворювання, що загострюються, що приходять з настанням весни, однак, чи так це?

У деяких випадках, наприклад, коли існують ознаки запалення сальних залоз, похід у солярій може лише посилити стан шкіри або посилити висип. Звичайно, від декількох походів шкоди не буде, але якщо перестаратися, то шкіра дуже швидко втратить свій гарний вигляд і почне старіти.

Передчасне старіння може викликати на шкірі появу пігментних плям, висушування та втрату еластичності. Надалі у людини може утворитися пухлина – меланома.

Як правило, найбільш схильні, вважаються ті люди, у яких світлий колір шкіри, волосся світле або руде, що перенесли в дитинстві сильний опік або є на тілі рідні опуклі плями. Можливі також захворювання серцево-судинної системи, активна форма туберкульозу, бронхіальна астма та інші запальні процеси.

Тому перш ніж відвідувати сонечко як штучне, так і справжнє краще переконатися, що у вас немає протипоказань і не перестаратися, особливо влітку.

Інші новини розділу

наверх