МЗС дбає про відпочинок українців

МЗС дбає про відпочинок українців

МЗС дбає про відпочинок українців

04.07.2013 637

Міністерство закордонних справ України дбає про свій народ. Зараз настав період відпусток, і багато українців вирушають відпочивати за кордон. Щоб відпочинок не виявився зіпсованим, МЗС оголосило низку країн, відвідувати які не варто.

Для того, щоб зберегти своє здоров'я, не заразитися екзотичними хворобами, не варто відвідувати Таїланд і Саудівську Аравію. Цього року епідеміологічна ситуація там є досить небезпечною.

Терористичні акти періодично відбуваються у всьому світі, але найвища загроза тероризму зберігається у Лівії, Сирії, Лівані, Пакистані, Іраку, Гвінеї. Саме тому їхати туди вкрай небажано.

До улюблених курортів Туреччини їхати можна, але МЗС попереджає: відвідувати центральні райони столиці не можна, адже там відбуваються акції протесту. 

Не лише у Туреччині небезпечно перебуває у центрі подій. Наприклад, в Єгипті та Бразилії ситуація така сама – на головних площах збираються представники опозиції та влаштовують заворушення. Однак на курортах ситуація досить спокійна, в межах готелю можна почуватися цілком безпечно.

Інші новини розділу

наверх