Мільйон за тарбозавра

Мільйон за тарбозавра

Мільйон за тарбозавра

22.05.2012 709

На Нью-Йоркському аукціоні за один мільйон доларів США приватній особі було продано дуже незвичайний і унікальний лот. добре збережений скелет динозавра тарбозавра.

Тарбозавр, він же Tyrannosaurus Bataar є азіатським семиметровим родичем відомого всім дванадцятиметрового тиранозавра рексу. Відомо, що велетні тиранозаври населяли землі Північної Америки.

Торги, в рамках яких відбулася така унікальна угода, стали скандальними, оскільки несподівано президент Монголії наклав заборону на продаж скелета цієї доісторичної істоти. Заборона монгольського президента підтверджується ухвалою суду. Так, монгольська сторона наполягає на тому, що скелет динозавра був викрадений мародерами, а організатори аукціону наполягають на тому, що кістки динозавра були привезені до Америки законним шляхом і угоду не можна визнати недійсною. 

Інші новини розділу

наверх